VITAJTE U NÁS

VŠETKY AKTIVITY NAŠEJ SPOLOČNOSTI SA SÚSTREDIA IBA NA VÁS.

V roku 2017 sa naša spoločnosť stala členom skupiny AGS International, úspešným poskytovateľom výberových produktov a služieb súvisiacich so stavebným a interiérovým plochým sklom pre mestskú a bytovú architektúru a sektor priemyslu.

Špecializujeme sa na inovatívne a dizajnovo orientované sklá a systémy pre verejné aj bytové priestory. Dodávame bezpečnostné a špeciálne sklá pre priemysel s náročnými požiadavkami. Realizujeme a zabezpečujeme sklo-aplikácie a sklo-konštrukcie.

Našou prednosťou je individuálny prístup k zákazníkovi s možnosťou technickej podpory, dlhoročná skúsenosť s výrobou a montážou skla, výborná znalosť a prehľad v obore.

Nie sme spoločnosť, ktorá Vám ponúkne zbytočné a lacné riešenie, len aby z Vás profitovala. Vaše predstavy, ktoré spolu zhmotníme do návrhu projektu budú funkčné, realizovateľné, bezpečné a z materiálov najvyššej kvality.

Možnosti skla sú nekonečné a nové technológie posúvajú hranice opracovania skla neustále ďalej. Veríme, že Vás naša krátka prezentácia osloví a stanete sa aj Vy našim stálym zákazníkom.

Sme tu pre Vás!