SKLENENÉ PRACOVNÉ DOSKY

PRAKTICKÁ A LUXUSNÁ ELEGANCIA V MODERNEJ KUCHYNI

Kuchynská pracovná doska zo skla? Áno, správna voľba! Sklo je dnes materiálom, ktorý kraľuje v modernej kuchyni. Okrem nového dizajnu, ktorý sklenená kuchynská doska prináša, splňuje tiež vysoké nároky na hygienu a bezpečnosť. Celkový dizajn pracovnej dosky tak vďaka sklu, jeho spôsobu opracovania a prirodzeným vlastnostiam, predstavuje ideálne riešenie pri tvorbe kuchynského dizajnu. Sklenená pracovná doska na kuchynskú linku sa vyznačuje tiež výbornou údržbou a je vhodná pre ľudí alergických na škodlivé baktérie a plesne.

VÝHODY KUCHYNSKEJ DOSKY ZO SKLA

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnostné kalené tvrdené sklo hrúbky 8-10-12-15-19 mm.

ODOLNOSŤ

Vysoká mechanická odolnosť, tepelná odolnosť až do 300 °C.

DIZAJN

Farebné sklo s lesklým povrchom alebo sklo s matným povrchom (LuxRaff).

VÝROBA

Vyrobené na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

INŠTALÁCIA

Na podkladovú lamino dosku alebo na otvorené korpusy kuchynských skriniek.

ÚDRŽBA

Výborná umývateľnosť, sterilné, vhodné pre alergikov.

DIZAJN SKLENENEJ DOSKY

FAREBNÁ DOSKA

Na jednu stranu podkladového skla sa strojovo alebo ručne nanesie špeciálna vypaľovateľná keramická farba (smalt) vo zvolenom odtieni podľa stupnice RAL, ktorá sa počas tepelnej úpravy skla natrvalo zapečie do jeho povrchu.

Upozornenie: Farebný odtieň a lesk, ktorý uvidíte vo vzorkovníku farieb na monitore je závislý od typu, kvality a nastavenia zobrazovacej technicky. Reálne odtiene náterov a ich lesk sa môžu líšiť od originálneho vzorkovníka RAL v závislosti od procesu výroby, od pigmentácie a pod. Na presné porovnanie odtieňov si vyžiadajte vzorku skla.

VERZIE PRODUKTOV

economic FLOAT

Podkladovým sklom je číre bezfarebné sklo so zelenkastým nádychom vhodné pre tmavšie odtiene RAL. Sklo má lesklý vzhľad. Dostupná hrúbka skla 8-10-12-15-19 mm.

premium DIAMOND

Podkladovým sklom je extra-číre bezfarebné sklo, pri ktorom nedochádza k farebným odchýlkam. Sklo má lesklý vzhľad. Dostupná hrúbka skla 8-10-12 mm.

exclusive LUXRAFF

Podkladovým sklom je sklo vyvinuté priamo na výrobu sklenených pracovných dosiek. Sklo má matný vzhľad s nepoškriabateľným povrchom Antiscratch, ktorý vydrží aj hrubé zaobchádzanie a zaťaženie pri používaní. Dostupná hrúbka skla 10 mm.

INŠPIRUJTE SA