SKLENENÉ KUCHYNSKÉ ZÁSTENY

DAJTE SVOJEJ KUCHYNI SRDCE A DUŠU DOMOVA

Sklo za kuchynskú linku? Prečo nie! Kuchynská zástena zo skla je výbornou voľbou ako nahradiť tradičný keramický obklad a to predovšetkým z praktických a hygienických dôvodov. Sklenená zástena je tiež vynikajúci spôsob, ako si dekoratívne zvýrazniť vašu kuchynskú linku. Elegantné a vždy moderné farebné sklo alebo vizuálne príťažlivé sklo s grafikou (grafosklo) vytvoria z vašej kuchyne neobyčajné miesto.

VÝHODY ZÁSTENY ZO SKLA

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnostné kalené tvrdené sklo hrúbky 6 mm, extra-číre.

ODOLNOSŤ

Odolné proti úderom a teplotným zmenám do 300 °C.

DIZAJN

Jednofarebný dizajn alebo dizajn s grafickou potlačou.

VÝROBA

Vyrobené na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

INŠTALÁCIA

Montáž bez nutnosti povrchových úprav podkladu.

ÚDRŽBA

Chemicky odolné, bezšpárové prevedenie, jednoduchá údržba.

DIZAJN SKLENENEJ ZÁSTENY

FAREBNÁ ZÁSTENA

Na jednu stranu podkladového skla sa strojovo alebo ručne nanesie špeciálna vypaľovateľná keramická farba (smalt) vo zvolenom odtieni podľa stupnice RAL, ktorá sa počas tepelnej úpravy skla natrvalo zapečie do jeho povrchu.

Upozornenie: Farebný odtieň a lesk, ktorý uvidíte vo vzorkovníku farieb na monitore je závislý od typu, kvality a nastavenia zobrazovacej technicky. Reálne odtiene náterov a ich lesk sa môžu líšiť od originálneho vzorkovníka RAL v závislosti od procesu výroby, od pigmentácie a pod. Na presné porovnanie odtieňov si vyžiadajte vzorku skla.

ZÁSTENA S GRAFIKOU (GRAFOSKLO)

Kuchynská zástena s grafickým motívom, ilustráciou alebo fotografiou vo vysokom rozlíšení. Vybraná grafika je spracovaná podľa požiadaviek zákazníka a vygenerované informácie sa vytlačia špeciálnou technológiou na opracované podkladové sklo.

Informácia: Ak by ste vo vybraných kategóriách nenašli ten pravý motív, navštívte online fotobanku grafiky, z ktorej sme schopní fotografie, ilustrácie alebo vektory upraviť a vytlačiť podľa predstáv. Tiež je možné dodať vlastnú grafiku, vhodnosť použitia (veľkosť obrázku, správne rozlíšenie, atď.) posúdime po zaslaní podkladov.